אודות בית ספר כוליות

כוליות – בית הספר למודעות עצמית והתפתחות רוחנית.
הוקם ביוזמתה ופיתוחה של עדנה טופר בשנת 1994,
ופועל מאז ועד היום לקידום חזון כוליות: אני אהבה, אתה אהבה, כל היקום אהבה.

בית הספר כוליות שם את חזונו לעזור לאנשים להתחבר למהותם לגרעין הוויתם. כאשר מגיעים לחיבור עם מרכז ההוויה חווים אהבה אדירה. ככל שאנשים יותר מחוברים להוויתם כך הם יותר מאושרים, שמחים ואוהבים.

לפעמים אנשים שוכחים מה התהליכים שהם צריכים לעבור. הם נשחקים בחיי היום יום ופשוט שוכחים את מהותם. אנשים מבזבזים את חייהם בחוסר הבנה של רוחנית. למה, ובשביל מה הם על כדור הארץ? הם לא מבינים את החיבור לעצמם. אחרי שהם הקימו משפחה, הצליחו בקריירה והשנים חלפו, פתאום עולה תחושה של ריקנות ותסכול על כך שלא הצליחו לתת ביטוי למהותם.

בית הספר כוליות הינו הזדמנות גדולה לכל האנשים ליצור תהליך התפתחות בתוך עצמם.

בכוליות לומדים דרך עבודה שמאנית מתוך החוויה. בלימודים משולבים אמניות כגון: מוסיקה, ציור, ריקוד ועוד. כל תלמיד לומד בקצב הפנימי שלו. בתוך תהליך אורך ומתמשך צעד אחר צעד, התלמידים מצליחים להבין את הדפוסים והפרדיגמות שלהם ולשנותם. ובעיקר ליישם את התובנות בתוך חייהם.

בכוליות הלימודים דורשים הם אומץ רב לעשות את הדרך לפגוש את עצמי, להיות מוכן לחשוף את החלקים הפנימיים העמוקים שלי. פה יש תהליך מורכב של חשיפה פנימית צעד אחר צעד, מורידים קליפה ועוד קליפה. לא כל אחד מוכן אליה, מוכן להתמודד עם עצמו. התלמידים חייבים כושר התמדה גבוה, כדי להצליח בתוך התהליך המתמשך, אלה הם לימודים עם עבודה פנימית עמוקה מתוך התבוננות למי שאני.

הלימודים מתרחשים דרך תרגילים חווייתיים והתבוננות פנימה. מגיעים בהם לעומקי הנפש ומכירים את הפחדים, את הכאב, את הכעסים כחלק פנימי עמוק של ידיעה שזה חלק מתוך תהליכים פנימיים ללמידה, ומתוך המקום העמוק הזה בא השחרור והשמחה האמיתית הפורצת החוצה. מגיעים לחיבור למהות ולאהבה,וחווים יותר ויותר אהבה, אהבה ממלאת ללא שום קשר למה שקורה מסביב.

בכליות לומדים בשלושה מסלולים: קצר, בנוני, וארוך. או במילים אחרות שנה, שנתיים ושלוש שנות לימוד.

המסלול הקצר, שנה אחת – תקשור – זהו המסלול הקצר ביותר ומיועד למי שרוצה להתחיל להכיר את תחילתה של הדרך הרוחנית ולהבין את דרך כוליות. במסלול זה לומדים סגנונות שונים של תקשור ומתחברים למורה הרוחני שעוזר להגיע למהות.
המסלול הבינוני, שנתיים – תובנות החוקים הקוסמים – המסלול הבינוני מתאים לאנשים הרוצים להרחיב ולהעמיק את עצמם. בשנה זו לומדים את חוקי היקום שכולנו מתנהלים לפיהם.
המסלול הארוך, שלוש שנים – החיבור – המשך תהליך העבודה העצמית, זוהי עבודה עמוקה מאד הכוללת התחברות למהות הפנימית של הנשמה.
המסלול הרביעי – דרך חיים – מיועדת רק לנבחרים שהם יחידי סגולה. אלו אנשים שבוחרים את לימודי הכוליות כדרך חיים. אנשים בעלי נשמות מחוברות באופן אבסולוטי לדרך, מחויבות להתפתח בצורה מסודרת עם מורה צמוד. הבוחרים את המסלול הרביעי כדרך חיים, הם ממוקדים במהותם ובדרך ההתפתחות הרוחנית בשילוב כל המשימות ואתגרים של חיי היום יום.

קרא עוד על כך בחזון כליות.

 

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן