מדיטציה אדוות אהבה

%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%98%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%90%d7%93%d7%95%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%94%d7%91%d7%94-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98למדיטציה "אדוות אהבה" יש שתי תועלות ברורות וחזקות – האחת אישית והשנייה קולקטיבית.
שתי התועלות שזורות אחת בשנייה, שתיהן באות לעזור לאנושות ולקדם אותה וכך ליצור עולם טוב יותר ומלא אהבה, כי כל אדם זקוק לאהבה וגם כדור הארץ שעליו אנחנו חיים זקוק לה.

ברמת התועלת האישית
אפשר להמשיך את החיים ולומר – זה מה שיש!
להמשיך לרוץ ולרוץ בלולאה אינסופית, לחיות בסטרס תמידי, לחיות עם טראומות ואירועים אלימים, לאבד יותר ויותר את עצמי בתוך מערבולות של מחויבויות אינסופיות.
ואפשר לעצור, לנשום ולהחליט לקבל אחריות.
לשנות את סגנון חיי ואת עצמי.
ליצור בתוך החיים הלחוצים ומלאי העשייה שעה אחת שמוקדשת לעצמי, לשקט, לשלווה, ולהתמלא באהבה שמזינה כל תא ותא בגוף.
שעה אחת להתחבר לאנרגיה מלאה באהבה שאינה תלויה בדבר, אהבה הנותנת רגיעה לכל המערכות בגוף ובנפש.
שעה אחת שעוזרת להתחבר למהות שלי, למי שאני.
שעה הממלאת באנרגיית חיים לחיים בריאים יותר.
שעה המטעינה וממלאת באנרגיה עצומה של אהבה המחזיקה למשך כל השבוע, והשבוע נהפך לקל וזורם יותר.

ברמת התועלת הקולקטיבית
יחד אנחנו מקבלים אחריות ויוצרים מסה קריטית של אהבה היוצרת אדוות רבות שלה על פני כדור הארץ.
עוד ועוד אנשים חווים אהבה ומבינים שאפשר לחיות גם אחרת.
יחד יש לנו כוח עצום להתאחד ולפעול למען עצמנו ולמען הכלל, להשפיע וליצור עולם טוב יותר.
אנחנו פועלים יחד עם החוקים הקוסמיים ומפעילים את חוק ההתמדה במדיטציה "אדוות אהבה" לשלום עולמי.
מאז פברואר 1999 אנחנו פועלים בעקביות ויוצרים אדוות אהבה בעולם.
כל שבוע, באותו יום, באותה שעה ובאותו מקום.
מתוך ההכרה בעוצמת ההתמדה, תבונת הכוליות ואמונה שלמה שכל אחד משפיע ויוצר אדוות של אהבה בעולם.

כל יום ראשון בשעה 20:30
נשמח לארח אתכם באופן קבוע או חד-פעמי
ולחוות אהבה להרחיב יחד את אדוות האהבה בעולם.
טלפון: 9589553 – 09      3530339 – 050

האם מתאים לך לבוא למדיטציה אדוות אהבה?
אנרגיית אהבה גדולה מוזרמת במהלך המדיטציה, לכן מומלץ להגיע לכל מי שרוצה לעבוד על עצמו, להרגיש, להתמלא ולהתעצם באנרגיה אדירה של אהבה, להתחבר לאהבה שבתוכו, לרפא את עצמו, את משפחתו ואת חבריו וגם לעזור לכדור הארץ.
קל יותר לאנשים שיודעים למדוט ויכולים לשבת שעה בשקט.
מומלץ מאוד לאנשים הרוצים לקחת אחריות על עצמם, להתנתק מהמולה ומלחצים ולהיות בשעה אחת של שקט. שקט מטלפונים, מאנשים, מרעש, והכי חשוב שקט מכל המחשבות.
חשוב מאוד לאנשים הרוצים להתמלא באנרגיית חיים שתיתן להם כוח לפעול לאורך כל השבוע.
אנשים טובים הרוצים ליצור עולם טוב, עולם עם פחות מלחמות ויותר אהבה.

אם יש לך הבנה אחת, שהזדהית איתה, את מבין מדוע כדאי להגיע למדיטציה אדוות אהבה, ועכשיו מגיע הרגע – לפעול – להרים טלפון ולהגיע.

מיהם האנשים המשתתפים במדיטציה אדוות אהבה?
קבוצת אנשים המתכנסת משנת 1999ומודטים בקביעות.
במהלך השנים, אנשים באו והלכו, ויש שנשארו שנים רבות. אך לכולם היה חשוב לפעול למען עצמם ולמען הכלל, וחרתו על דגלם את הרצון להשפיע וליצור עולם טוב יותר על ידי הפצת שלום ואהבה בעולם.
אנשים המקדישים מזמנם לפעול למען הפצת אדוות אהבה לכדור הארץ. כולם פועלים מתוך ידיעה ברורה שכל אחד משפיע, כמו שנפנוף כנפי פרפר קטן משפיע על מזג האוויר מעבר לאוקיינוס. היות שכל אחד מאיתנו הוא חלק קטן ממערכת אחת גדולה –  כולנו יכולים לעזור לה באמצעים שונים.
מדיטציה קבועה בהתמדה – כל שבוע באותה שעה – היא כלי עוצמתי וחשוב להבאת שלום לעצמנו, לאזור ולכדור הארץ.

מטרת המדיטציה
ברמה האנרגטית – למלא כל משתתף באהבה והילינג וממקום זה לשדר אהבה, שלום, הרמוניה, רייקי, הילינג וריפוי לכדור הארץ, לאדמה, למים, לאוויר ולכל החיים על פניו, לחי לצומח ולבני האדם.
ברמה הפיזית-  ליצור קבוצות של מודעות לכדור הארץ ולחיים עליו, קבוצות שילכו ויתפשטו על פני כל הכדור ובכך ניצור כולנו יחד עולם מלא אהבה, החי בשלום ובהרמוניה עם סביבתו.

למה חשוב לבוא אלינו למדיטציה?
המדיטציה מגדילה את האהבה והשמחה בתוכנו ובעולם כולו, מייעלת את איכות העבודה, מגדילה את ההצלחה,עוזרת למיקוד וריכוז, מנקה את הסטרס שנאסף במשך היום ועוד.
המדיטציה "אדוות אהבה" לשלום עולמי היא כולה לב, ובאמצעותה ניתן להתחבר לאהבה ולהרחיב את הלב, בצורה קלה ופשוטה.

ההיסטוריה של המדיטציה אדוות אהבה
קצת היסטוריה על המדיטציה לשלום הכדור: את המדיטציה קיבלה עדנה טופר בפברואר 1999 בתקשור, תוך כדי תהליך רוחני ארוך ומעמיק שעברה. מאז ועד היום אנחנו מתרגלים את המדיטציה פעם בשבוע בימי ראשון במרכז כוליות בהרצליה.
במדיטציה עדנה טופר בדרך כלל עולה גבוה ברמות הרוחניות לרקיע השביעי ומעבירה משם אנרגיית אהבה וריפוי לכדור הארץ. מגיעות כמובן ישויות רבות שעוזרות בתהליך, והרבה אנשים מרגישים זאת, עצם העובדה שמודטים לידי אנשים שעולים למקום גבוה עוזרת גם להם להיכנס למדיטציה ולחוות אותה לעומק.

איך לתרגל את המדיטציה אדוות אהבה?
עדנה טופר מעבירה טכניקה פשוטה אך עוצמתית לחוות אהבה להתחבר לתחושת אהבה למישהו קרוב, להרגיש את האהבה אליו ואז להתחבר לאדם נוסף, להרגיש גם אליו אהבה, ואז לעוד ועוד אנשים במעגלים הולכים וגדלים לאזור הרחוב, לאזור העיר, לאזור המדינה ואחר כך לכל כדור הארץ עצמו, לחוש, לחוות, לשדר ולהתמוסס באהבה – אולי זה נשמע קצת מוזר, אבל ההרגשה ממש טובה.
אפשר לתרגל אותה בשילוב עם טכניקות אחרות, האישית שלכם או כל טכניקה אחרת. השהות ליד עדנה ועם שאר המודטים הנפלאים שבאים אלינו למדיטציה רק תגביר את היכולת שלכם להיכנס למצב מדיטטיבי.

למה חשוב להפיץ אהבה על כדור הארץ
הרבה מחשבות על מלחמות יש בעולם, אך מעט מאוד מחשבות על אהבה ושלום. אנחנו רוצים שעוד ועוד אנשים יחשבו וירגישו אהבה בעולם וכך נוכל ליצור שלום.
כל אחד מאיתנו נמשל לכדור הארץ, לכן, כאשר אנו יוצרים שלום, אהבה ובריאות בתוכנו, אנחנו יוצרים שלום לסביבתנו. כדור הארץ הוא מערך אחד חי ונושם, יש בו דינמיקות פנימיות שלא כולן ידועות עד כה וכל בני האדם הנמצאים עליו חייבים להיות אחראיים למה שקורה בו.
יש לנו מודעות לגוף ולנפש בריאה, לניקיון ולטיפוח הבית, לסביבה איכותית במקום מגורנו, אך אין לנו מודעות רבה לשלום כדור הארץ. הרבה פעמים במקום לטפח ולרפא את כדור הארץ, המקום שבו אנו חיים, אנו מתכחשים לו ופוגעים בו.
חשוב שנראה מעבר לסביבתנו הקרובה ונבין שיש קשר הדוק בין כל פרט ופרט על פני כדור הארץ ושאי-אפשר לנתק את הקשר הבלתי אמצעי הזה, כי כולנו פה על הכדור כמו מפעל אחד ענק בעל מרכיבים רבים המחוברים בשרשרת ייצור שיצירתו עולם נקי, בריא, הרמוני, החי בשלום ואהבה.

מה קורה במדיטציה "אדוות אהבה"
לעתים קורה שבמדיטציה מגיעות גם ישויות שונות שבאות לסייע לכדור הארץ ואנשים רבים מרגישים את העזרה שלהם. עדנה מתקשרת אותם ומעבירה מסרים רוחניים מרתקים מהם. לפעמים היא נכנסת לטראנס, ומעבירה ידע מעולמות גבוהים, זאת חוויה מרגשת ומעצימה מאוד.
היו מקרים שישויות גבוהות מאוד העבירו במדיטציה טיפול אנרגטי מעצים לכל המשתתפים והם חוו חוויות מרתקות.
אתם מוזמנים לבוא ולהשתתף במדיטציה, לחוות אהבה ושלום לעצמכם ולשדרה לכדור הארץ.

כל יום ראשון בשעה 20:30
נשמח לארח אתכם באופן קבוע או חד-פעמי
לחוות אהבה ולהרחיב יחד את אדוות האהבה בעולם.

כוליות – אקדמיה לימודי תבונת הכוליות
טלפון: 9589553 – 09       3530339 – 050
רחוב סולץ 8 הרצליה
דמי השתתפות סמליים לכיסוי עלויות 20 ₪
לחצו כאן למפת הגעה

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן