המלצות ורשמים ומתלמידים

המלצות ורשמים מהסדנה " מהות ההצלחה "

טובה ק. – הרשו לי לשתף אתכם חברים יקרים, בחוויות אישיות לאחר סיום סדנת " המפתחות לשפע והצלחה " . לסדנה הגעתי ובערב הראשון יצאתי – "מאוכזבת" סקפטית…. וכו'.
למחרת היה מהפך ב 180 מעלות ותאמינו לי הסדנה "המפתחות לשפע והצלחה" כשמה כן היא.
הצלחה בגדול רציתי לפרט את ההצלחות שלי אף קצרה היריעה מלהכיל.
המון תודות לך עדנה.

ורדה ב. – סדנת " המפתחות לשפע והצלחה " מעולה, מצוינת, היה לי מאד חשוב לעבור אותה.
פשוט נפלא, נדיר שלא הייתה ביקורתיות, לא הייתה ציניות, המורה הייתה נפלאה העבירה את החומר בהרמוניה והרבה אנרגיה היו ויברציות מאד חזקות עם הרבה אהבה וחיזוק האמונה מתנה גדולה. פלא קסום. תודה.

אורנה ד. – בסדנה ראיתי דברים על עצמי, שממש לא רציתי לראות, הבריחה שלי מהצלחה, פתאום אני רואה כמה הצלחות היו לי בחיים. היום הגעתי למקומות בהם נגעתי ואני יודעת שיש מה לעשות, אני מתחייבת להמשיך, יש לי כלים, נהייה לי סדר ומיקוד. הריקוד היה מאד משמעותי לי.

ויליאם – בסדנה עבדתי על נושאים שהייתי פחות מודע להם, לא פוגש את עצמי ביום יום. הדברים פתאום מסודרים, מרגיש כמו כורה במכרה. יודע שיש אור ממעל 4-5 ק"מ יש לי עוד המון לחפור. אני יוצא בתחושה כבדה לא קלילה. הסדנה הביאה אותי להכיר במספר רב של ערוצים שצריכים להביא אותי לשביעות רצון. הסדנה הביאה אותי להתמודדות עם עצמי בכיוונים שונים. תהליכים שייקחו לי זמן רב לעבד. יחד עם זאת אני מרגיש שקיבלתי כלים, יש לי סדר וארגון בראש לתהליכים חדשים של עבודה. תודה מעומק הלב.

 

 

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן