מדיטציה לשלום ואהבה

אנו קוראים לאנשים שחשוב להם לחיות בבריאות שלום ואהבה, לאנשים שחשוב להם לפעול למען עצמם והכלל, לאנשים שחשוב להם להשפיע וליצור עולם טוב יותר.

אנחנו מזמינים אתכם להיות אתנו במדיטציה לשלום ואהבה.
המדיטציה מתקיימת כבר 15 שנים ברציפות בימי שלישי ב 20:30,
אנרגיית אהבה גדולה מוזרמת במהלך המדיטציה, מומלץ לכל מי שרוצה לעבוד על עצמו, להתחבר לאהבה שבתוכו, לרפא את עצמו, את משפחתו וחבריו וגם לעזור לכדור הארץ.
כל אחד מאיתנו נמשל לכדור הארץ, לכן כאשר אנו יוצרים שלום אהבה ובריאות בתוכנו אנחנו יוצרים שלום לסביבתנו. כדור הארץ הוא מערך אחד חי ונושם. יש בו דינמיקות פנימיות, שלא כולן ידועות עד כה וכל בני האדם הנמצאים עליו חייבים לקחת אחריות למה שקורה בו.
יש לנו מודעות לגוף ונפש בריאה, לניקיון וטיפוח הבית, לסביבה איכותית במקום מגורינו. אך אין לנו מודעות רבה לשלום כדור הארץ. הרבה פעמים במקום לטפח ולרפא את כדור הארץ, המקום שבו אנו חיים, אנו מתכחשים לו ופוגעים בו.
חשוב שנראה מעבר לסביבתנו הקרובה ונבין שיש קשר הדוק בין כל פרט ופרט על פני כדור הארץ ושאי אפשר לנתק את הקשר הבלתי אמצעי הזה, כי כולנו נמצאים יחד על הכדור, כמו מפעל אחד ענק בעל מרכיבים רבים המחוברים בשרשרת ייצור שיצירתו עולם נקי, בריא, הרמוני, החי בשלום ואהבה.
אנו קבוצת אנשים שכדור הארץ חשוב לה, ומזה 15 שנים בקביעות אנו מקדישים מזמננו באינטנסיביות לפעול למען כדור הארץ. אנו פועלים מתוך ידיעה ברורה שכל אחד משפיע, כמו שנפנוף כנפי הפרפר הקטן משפיע על מזג האוויר מעבר לאוקיינוס. היות וכל אחד מאתנו חלק קטן ממערכת אחת גדולה כולנו יכולים לעזור לה באמצעים שונים.
מדיטציה קבועה בהתמדה כל שבוע באותה שעה, היא כלי עוצמתי וחשוב להבאת שלום לעצמי לאזור ולאהבה לכדור הארץ.
אור ואהבהמטרת המדיטציה:
ברמה האנרגטית למלא כל משתתף באהבה והילינג וממקום זה לשדר הרבה אהבה, שלום, הרמוניה, הילינג, רייקי וריפוי לכדור הארץ, לאדמה, למים, לאוויר ולכל החיים על פניו, לחי לצומח ולבני האדם.
ברמה הפיזית ליצור קבוצות של מודעות לכדור הארץ ולחיים עליו, קבוצות שילכו ויתפשטו על פני כל הכדור ובכך ניצור כולנו יחד עולם מלא אהבה החי בשלום ובהרמוניה עם סביבתו.
נשמח לראותכם איתנו במדיטציה מרכז כוליות רחוב סולץ 9
טלפון 09-9589553
לחצו כאן כדי לדעת איך להגיע למדיטציה.
נשמח לעזור לכל קבוצה שתתארגן בייעוץ ובהדרכה.
למה חשוב לבוא אלינו למדיטציה ? המדיטציה מגדילה את האהבה והשמחה בתוכנו ובעולם כולו, מיעלת את איכות העבודה, מגדילה את ההצלחה,
עוזרת למיקוד וריכוז, מנקה את הסטרס שנאסף במשך היום ועוד.
להבדיל ממדיטציות אחרות המדיטציה לשלום ואהבה לכדור הארץ היא מדיטציה שכולה לב, ובאמצעותה ניתן להתחבר לאהבה ולהרחיב את הלב, בצורה קלה ופשוטה. לרשימה המלאה של המוטיבציה למדיטציה לחץ כאן
קצת היסטוריה על המדיטציה לשלום הכדור את המדיטציה עדנה קיבלה לפני כ15 שנים בתקשור, תוך כדי תהליך רוחני ארוך ומעמיק שהיא עברה, מאז ועד היום אנחנו מתרגלים את המדיטציה פעם בשבוע בימי שלישי במרכז כוליות בהרצליה.
במדיטציה עדנה בדרך כלל עולה גבוה ברמות הרוחניות ומעבירה משם אנרגיה אהבה וריפוי לכדור הארץ, מגיעות כמובן המון ישויות העוזרות בתהליך, והרבה אנשים מרגישים זאת.
עבורנו האנשים שעדיין לא ברמות רוחניות גבוהות אלו, עצם העובדה שמודטים לידי אנשים העולים למקום גבוהה עוזרת גם להיכנס למדיטציה, וגם קיבלנו טכניקה פשוטה אך עוצמתית לחוות את האהבה וגם להעביר אותה הלאה.
איך לתרגל את המדיטציה לשלום כדור הארץ ? אור ואהבההטכניקה בבסיס שלה מאוד פשוטה: להתחבר לתחושת אהבה למישהו קרוב, להרגיש את האהבה אליו ואז להתחבר לעוד אדם, להרגיש גם אליו אהבה ואז לעוד ועוד אנשים במעגלים הולכים וגדלים לאזור הרחוב, לאזור העיר, לאזור המדינה ואחר כך לכל כדור הארץ עצמו, לחוש, לחוות, לשדר ולהתמוסס באהבה – אולי זה נשמע קצת מוזר, אבל ההרגשה ממש טובה להסבר מפורט של הטכניקה למדיטציה .
מומלץ מאוד לתרגל את הטכניקה הזו – אפשר לתרגל גם טכניקות אחרות בזמן המדיטציה, את הטכניקה האישית שלכם או כל טכניקה אחרת, והשהות ליד עדנה ושאר המודטים הנפלאים שבאים אלינו למדיטציה רק תגביר את היכולת שלכם להיכנס למצב מדיטטיבי.
למדיטציה מגיעות לעיתים גם ישויות שונות שבאות לעזור לכדור הארץ ויש הרבה אנשים שמרגישים את העזרה שלהם. יש מקרים עדנה נכנסת לטראנס, מתקשרת ומעבירה מסרים רוחניים מרתקים.
כמובן החוויות של כולם משתנות בין מדיטציה למדיטציה, אך מי שמתמיד לאורך זמן, המדיטציה מעמיקה מתרגול לתרגול.
אתם מוזמנים לבוא ולחוות אהבה ושלום לעצמכם ולשדרה לכדור הארץ.
תודה וברכות, צוות כוליות

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן