מסיבת רווקות

ערן רווקותמסיבת רווקות במרכז כוליות
אירוע ייחודי, מקורי ומדהים, מסיבת רווקות במרכז כוליות בסגנון אלטרנטיבי בהנחיית עדנה טופר. להרגיש את ההבדל בין אירוע בנאלי לבין אירוע ייחודי שמעניק תכנים, בין אירוע נשכח לאירוע שהאורחים ייזכרו זמן רב.

"אין דבר משחרר יותר מן השמחה, היא מוציאה לחפשי את מוחך ומשרה עליו שלווה." רבי נחמן מברסלב

מפעילת מסיבת הרווקות
שמי עדנה טופר מנהלת "כוליות" המרכז למודעות עצמית והתפתחות רוחנית, עוסקת בהוראה, תקשור וטיפול מעל 32 שנה. אני אנחה יום הולדת מלא תוכן, עניין שמחה.
הפעלות למבוגרים דורשות מיומנות וניסיון מול קהל. על מנת שההפעלה תהיה מוצלחת ומרתקת לכולם, יש צורך בנושא מעניין ומלהיב.
לכן אני מציעה כאן באתר חלק מן המבחר של ההרצאות, ההפעלות, המשחקים והרעיונות שתוכלו יחד איתי לבחור את הנושא המתאים ביותר לאישיותכם.
"כשאתה חוגג היקום כולו חוגג איתך" אושו

איפה אפשר לקיים מסיבת רווקות?
בואו לחגוג באווירה קסומה,אינטימית ומיוחדת מלאת הרמוניה ואנרגיה טובה. העיצוב מושקע ומשתנה לפי הנושא ובחירתכם.
1. בכוליות אירועים יש שני מקומות לשמוח ולחגוג מסיבת רווקות
מסיבת רווקות על הגג
גג רחב פתוח וגדול, מלא, קריסטלים נרות, פרחים ועצים, אבנים ופעמוני רוח המלא אוירה קסומה ומותאם לאירוע עד 40 בנות.
מסיבת רווקות בגלריית כוליות
האירוע נערך בגלריית כוליות המעוצבת בציורים אוריגינליים, כריות נוחות ונעימות, שטיח לבן, נרות בזכוכיות עתיקות, קריסטלים, בחלל המלא אנרגיה טובה המשדר רוגע ושלווה.
מותאם לאירוע עד ל-20 בנות.

2. מסיבת רווקות אצלכם בבית
ניתן להזמין אותי אליכם לאירוע, לבחור נושא ואני אשמח להגיע ולהעביר הפעלות מתאימות למבוגרים בערב שכולו צחוקים, כיף ושמחה.
רעיונות למסיבת רווקות:
גם אתם רוצים לפעמים לתת מתנה לכלה, מתנה מיוחדת ובעלת משמעות. להיות בעולם קסום אחר רגע לפני החתונה, אנו בכוליות מאפשרים לכם לחוות את רגעי האושר של החוויה הרוחנית והנפשית במסיבת הרווקות.
מסיבת רווקות חווית העשרה וידע – מגוון הרצאות מרתקות בנושאים רוחניים ומלהיבים.
•    מדיטציה ויזואלית והתנסות בציורים למדיטציה
•    משחקים ומודעות- האם יש קשר ביניהם?
•     קארמה. סיבה ותוצאה – המחזוריות הקארמית, הדרך ולצאת ממנה.
•    למה מודעות? מדוע חשוב לפתח את המודעות העצמית.
•    תיקשור- הקשר בינינו לבין מורים וישויות ממדים אחרים.
ועוד מגון הרצאות…

רעיונות למסיבת רווקות, חווית המלאכים – מפגש מרגש וקסום עם עולם המלאכים. מוזיקה שמימית ותפאורה יפיפייה, הליכת מלאכים, מדיטציות, דמיון מודרך, ברכות לכלה ממלאכי שרת, ריקודי מלאכים מלאי אהבה, רכות ושמחה.

רעיונות למסיבת רווקות, חוויה הודית – ערב של אקזוטיקה מתת היבשת הקסומה. מוזיקה ותפאורה הודיים, לבוש הודי מסורתי, ריקודים הודים, שירים וטקסי ברכות ופוג'ה לכלה, סיפורים מהודו, והפתעות רבות.

רעיונות למסיבת רווקות, חווית היער הקסום והפיות –  תפאורת פיות ופרחים מהממת, חיבור לטבע לשפע ופרחוניות, ברכות, ניחוחות פרחים, הכלה – מלכת הפיות. הפעלות – מדיטציות קסומות של פיות, משחקי פיות כיפיים , טקס פיות השפע לכלה, ריקודי פרחים ופיות.

רעיונות למסיבת רווקות, חוויה אוריינטלית – ערב חוויתי של מוסיקת עולם אוריינטלית איכותית, רקדנית בטן מדהימה תרקוד לפניכם ריקוד מטריף ותפעיל את משתתפי המסיבה שירקדו וישמחו יחדיו וטקס ברכות מסורתי לכלה.

רעיונות למסיבת רווקות, חווית ממלכת הים – אם אתם אוהבים את הים, אוהבים את הצבע הכחול והטורקיז, את רחש הגלים והשחפים בשמי התכלת, את הדולפינים המקפצים, את חוף הים מלא הצדפים, כוליות אירועים מציעה לכם לחגוג מסיבת רווקות שכולה על טהרת הים. בתכנית תפאורה ממעמקי הים, טקס פתיחת ממלכת הים, דמיון מודרך לקול הגלים, קבלת ברכות ממעמקי הים לכלה ולמשתתפות.

רעיונות למסיבת רווקות, חוויה אינדיאנית –  משתתפי האירוע יחגגו את האירוע באווירה מיוחדת עם תפאורה מקושטת מלאת נוצות ואלמנטים שבטיים, מוסיקה אינדיאנית, טקסים אינדיאנים שמאנים, משחקים ודמיון מודרך ברוח השבטים האינדיאנים.

רעיונות למסיבת רווקות, חווית היצירה – להבין את עצמך דרך קלפים אישיים זאת חוויה מרתקת ונפלאה, זאת חוויה שתזכור אותה תמיד כי אתה היוצר את חוויות האישיות ומבין את הסמלים שיצרת בקלף. בערב זה ניצור כמה קלפים אישיים ונלמד כיצד להשתמש בהם ככלי למודעות. ערב של יצירתיות, רוחניות ומודעות.

•    בכל אירוע כל משתתף מקבל מתנה.

"השמחה איננה עניין שולי במסעך הרוחני – היא חיונית" רבי נחמן מברסלב

להזמנת מסיבת רווקות במרכז כוליות התקשרו:  09-9589553  | 050-3530339

או השאירו פרטים ואחזור אליכם

[contact-form 1 "טופס צור קשר 1"]

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן