סיפורה של רחלי

36111068 - happy woman with hands up standing on cliff over sea and islands at sunset.
.

יום אחד ב 1990, חברה שעשתה סדר בביתה, העבירה לי ספר "חשיבה חיובית" של חוזה סילבה. קראתי את הספר, נהניתי אך לא המשכתי להתעניין בנושא.
ב 1992, התגלגלתי לקבוצה שקראה לעצמה "קבלה", אין לי מושג כיצד הגעתי לשם. באותה תקופה הייתי נשואה עם ילדים ועבדתי כמטפלת, חייתי חיים שגרתיים, ללא קשר למודעות ולעולם הרוחני. אחת החברות מהקבוצה, בחורה שאיתה התיידדתי במיוחד, התעקשה מאוד, שאעשה לה טובה ואסע איתה לכפר סבא להירשם לקורס "הטיפול בתמציות באך". שהיו הוא בית הספר – המכללה האלטרנטיבית. לאחר תחנונים רבים, הסכמתי לבקשתה. . חברתי הייתה בראיון לקורס ואני מצאתי את עצמי יושבת עם מזכירת בית הספר, עם פליירים וחומר על נושאים שלא הבנתי בהם דבר, המזכירה הסבירה לי שהקורס הכי זול בבית הספר הוא הקורס למסג' הוליסטי (עד אז בחיים לא קיבלתי מסג'). המזכירה אמרה לי שהקורס התחיל כבר, השיעור ראשון היה, אבל המורה מורה נהדרת ושכדאי לי להצטרף. אמרתי – טוב, טוב אני אחשוב על זה, והלכנו.
לא אשכח את אותו יום השישי, הייתי באמצע שטיפת הבית, הבית היה מלא מים, פתאום נעצרתי ואמרתי לבנות שלי "אתם יודעות אני הולכת להירשם לקורס מסג'. עכשיו". באותו הרגע עזבתי את הבית כמו שהוא, ונסעתי להירשם לקורס. חברתי, לא נרשמה לקורס, והיום אני מבינה שהיא הייתה בעצם השליחה שלי. למזלי המורה למסג' ההוליסטי אכן הייתה מורה נהדרת, אביבה רשף-ויסברג, אישה מיוחדת במינה.
היום אני ממשיכה את דרכה עם הייחודית שלי, אני מורה ותיקה למסג'. עברתי הרבה, המשכתי ללמוד ולהתפתח, למדתי מסג' תאילנדי, מסג' רקמות עמוק, ארומטרפיה, תמציות באך, מאסטר רייקי. למדתי במרכז כוליות אצל עדנה טופר, קורס תקשור, שפע הצלחות, ועשיתי סדרת טיפולים. אני רוצה לציין שהלימודים אצל עדנה הוסיפו לי המון. הבנתי שהלימודים אצל עדנה הם כמו חסכון בבנק, לא מרגישים שחוסכים ובסוף רואים סכום ענק בבנק. לא מרגישים שלומדים ורק בדיעבד רואים שלומדים המון. לימים נרשמתי לפורום של לנדמרק ונוכחתי שבעצם למדתי כבר הכול אצל עדנה. בהמשך להתפתחותי כמטפלת ומורה למסג', התפתחו אצלי הקישורים הרוחניים, התחברתי לאינטואיציה שלי, אני מתקשרת ומבינה את התובנות שהיקום מוסר לי. אני מודה ליקום על המתנות שאני מקבלת, על יום שלישי בו אני מגיעה למדיטציה אצל עדנה, בית פתוח עם המון אהבה לכולם, במטרה להביא לאחוות אחים ושיתוף פעולה לשלום.
תודה.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן