כולידאנס

מדיטציה בריקודבוא לרקוד ולהנות איתנו בכוליות, זאת חגיגה של ממש, רוקדים ומשתחררים (בלי סמים ובלי אלכוהול) חווים את המהות, את האהבה, נפתחים לאנרגיית החיים ומתמלאים באושר ושמחה.

מה זה כולידאנס?

כולידאנס הינו שם מושאל לריקודי טראנס של השמאנים מכל העולם. בכל מקום בעולם רוקדים בתנועה אחרת, שונה אך המהות היא אותו דבר. השמאנים דרך המקצבים הרתמיים החוזרים היו מעבירים את כל אנשי הכפר לתודעה חדשה.
הכניסה לטרנס פותחת ערוצים לחיבור לידע הפנימי ולידע הקוסמי. לכן השמאנים בכל העולם השתמשו בריקוד כשער להיכנס לטרנס ולקבל תיקשורים – לקבל תשובות לשאלות.

הכולידאנס – ריקוד שמאני המסייע להשתחררות ברבדים גופניים, נפשיים ומנטליים, מאפשר התחברות למקצבים הפנימיים הטבועים בגוף.
המטרה היא להשתחרר מהמיינד, מאוסף המחשבות המטרידות את המוח ולהגיע לריק, דרך ריקוד זה קורה הרבה יותר מהר מישיבה במדיטציה. דרך אגב, אושו השתמש בטכניקות הטרנס השמאניות במדיטציות התנועה שלו.

ריקוד בטראנסשלושת התהליכים שעדנה מעבירה

 • הסבר על הכולידאנס, מה הכללים ואיך נכנסים לטרנס.
 • הריקוד עצמו הכינסה לטרנאס, ועדנה מעבירה האנרגיה חזקה של אהבה.
 • מדיטציה של שקט, יושבים וחווים את מה שקרה לגוף נפש ונשמה.

למה חשוב לרקוד כולידאנס

לאנשים רבים בעולם המודרני יש עומס עצום של מחשבות ולחצים, שגורם לעייפות רבה. התקפי חרדה, קשה להם לנתק את עצמם מהמחשבות המרובות, קשה להם לעשות הרפיה או מדיטציה כי מוחם פועל ללא הרף. באמצעות ריקודי הכולידאנס לומדים להשתחרר מלחץ המחשבות, להתרוקן מדאגות, להגיע למרכז של עצמי – מקור העוצמה הפנימית, ולהתמלא באנרגיה.

התהליך של המפגש

הייחודיות של עדנה טופר שמנחה את  הכולידאנס, היא עצם היותה שמאנית ובעלת יכולת להיכנס לטרנס ולהעלות את עוצמת האנרגיה לכל חברי הקבוצה. זה יוצר הזדמנות טובה לכל משתתף להיכנס לטראנס בעצמו, לחוות את חוויותיו ולפתוח ערוצים תוך כדי הילינג וריפוי. מסיבה זו הרבה אנשים אשר חוו את הכולידאס מספרים שזו פעם ראשונה שלהם שהצליחו להגיע לריק, תחושת אושר עילאי.

ריקוד ומדיטציההכולידאנס מאפשר יתרונות רבים

 • · יצירת קשר עם המהות הפנימית.
 • · קבלת תשובות ותובנות חדשות.
 • · השתחררות ממחשבות ויציאה ממסגרות.
 • · קבלת הילינג וריפוי.
  • כניסה מהירה לטראנס.
  • פתיחת ערוצים אנרגטיים.
  • ספונטניות ושחרור הגוף.
  • נתינת ביטוי לעצמי בשמחה ובכיף

עדנה טופר מעבירה במשך שנים רבות את כולידאנס בפסטיבלים רבים כגון: בראשית, בובמלה, וכד' ובכנסים: רייקי עוצמת הנשים, באירגונים לדוגמא אנשי בנק פועלים, וחברות הייטק, ועוד. הכולידנאס בעיקר מתבצע בכוליות.

רשמים ממשתתפי כולידאנס

רחלי – התמלאתי בהרבה מאוד אנרגיה ויכולתי להמשיך לרקוד עוד ועוד. קיבלתי תשובה לשאלותיי.

שוש – זאת הפעם הראשונה שאני משתתפת בכולי דאנס . קיבלתי הרבה אנרגיה , רקדתי והשתחררתי. ריצתי להמשיך עוד ועוד הבלי להרגיש עייפות. קיבלתי מסרים של דמות. אני מרגישה שקיבלתי כוח להמשיך.

רות – באמת מאוד נהניתי, היה לי נהדר. נהניתי אפילו יותר ממה שציפיתי .

אמנון – לי זו הפעם השנייה, לכן השתחררתי מיד. כל הזמן חשתי מסתובב ולא יכולתי להפסיק, ההרגשה הייתה טובה ונפלאה . הייתי ממש בעולם אחר. קיבלתי תשובות לשאלותי.

אפשר להזמין כולידאנס לכל מיני אירועים שונים או לשלב עם פעילויות נוספות – ליצירת קשר לחץ כאן

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן