ימי הולדת למבוגרים

הפעלות ימי הולדת למבוגרים
הפעלות ימי הולדת למבוגריםהפעלות ימי הולדת למבוגרים
חגיגת יום ההולדת למבוגרים היא הזדמנות נהדרת להעשיר את חיי החברה שלכם, בה ניתן להדק קשרים, להכיר ולהתחבר עם חבריכם טוב ויותר, לגלות מיומנויות חדשות, להשתחרר ולצחוק.
מניסיוני ראיתי שחשוב שבימי הולדת למבוגרים יהיו תכנים המעניקים תובנות לחיים ומעשירים את המשתתפים בהם. אני מציעה הפעלות לימי הולדת למבוגרים, אירועים אקסקלוסיביים בסגנון אלטרנטיבי בהם תוכלו לקבל בנוסף למתנות הרגילות מתנות רוחניות לנפש ולנשמה מהחברים ומהיקום.

"כאשר אתה חוגג כל היקום משתתף איתך" אושו
הפעלות למבוגרים בניחוח חדש
אפשר לחגוג ימי הולדת עם הפעלות למבוגרים מיוחדות ושונות. לא עוד ערבים שגרתיים ומשעממים, אפשר להתנסות בחוויה אחרת ומופלאה שלא תישכח.
להיזרק בכנפי הדמיון ולהיות בעולם קסום אחר, עולם של מדיטציות, דמיון מודרך, קבלת תובנות, הרצאות בנושאים מגוונים ומרתקים, סיפורים מעולמות אחרים, תקשור, גילגול נשמות ועוד.

הפעלות למבוגריםכל ההפעלות בימי הולדת למבוגרים הם ברוח לימודי מודעות עצמית, מלאי תוכן, ובאים לתת לאירוע ערך מוסף, המלווה את החוגגים להמשך דרכם. כל אלו יהפכו את המסיבה שלכם לבלתי נשכחת ומרתקת.

כל אירוע מורכב מתכנים שונים והפעלות למבוגרים ובנוי בצורה מודולארית כך שאפשר ליצור הפעלה למבוגרים בשיתוף פעולה איתי כדי לבנות ערב המתאים לאופי ולציפיות שלכם.
אנחנו מצידנו נותנים מגוון רחב של אפשריות: אפשר להזמין מספר סיפורים, הרצאות בתחומים שונים, ועוד כל מיני רעיונות בשפע.
מפעילת האירוע
שמי עדנה טופר מנהלת "כוליות" המרכז למודעות עצמית והתפתחות רוחנית, עוסקת בהוראה, תקשור וטיפול מעל 32 שנה. אני אנחה יום הולדת מלא תוכן, עניין שמחה.
הפעלות למבוגרים דורשות מיומנות וניסיון מול קהל. על מנת שההפעלה תהיה מוצלחת ומרתקת לכולם, יש צורך בנושא מעניין ומלהיב.
לכן אני מציעה כאן באתר חלק מן המבחר של ההרצאות, ההפעלות, המשחקים והרעיונות שתוכלו יחד איתי לבחור את הנושא המתאים ביותר לאישיותכם.

איפה אפשר לקיים הפעלות ימי הולדת למבוגרים?
 בואו לחגוג באווירה אינטימית, קסומה ומיוחדת מלאת הרמוניה ואנרגיה טובה. תפאורה מהממת המשתנה לפי הנושא ובחירתכם.
1. בכוליות אירועים יש שני מקומות לבחירתכם.
גלריית כוליות
האירוע נערך בגלריית כוליות המעוצבת בציורים אוריגינליים, שטיח לבן, כריות נוחות ונעימות, קריסטלים, נרות בזכוכיות עתיקות בחלל המשדר רוגע ושלווה.
מותאם לאירוע עד ל-20 איש.
על הגג
גג רחב, גדול ופתוח, מלא פרחים ועצים, אבנים, קריסטלים ונרות, פעמוני רוח, מותאם לאירוע עד 40 איש.

2. אצלכם בבית
ניתן להזמין אותי אליכם לאירוע, לבחור נושא ואני אשמח להגיע ולהעביר הפעלות מתאימות למבוגרים בערב שכולו כיף ושמחה.

נושאים להפעלות מבוגרים
גם אתם רוצים לפעמים לתת מתנה לעצמכם מתנה מיוחדת ובעלת משמעות. למי שרוצה לתת ביטוי אמיץ ולו רק לכמה שעות של פרגון עצמי, להיות בעולם קסום אחר, להתחבר לילד שבתוכנו אנו בכוליות מאפשרים לכם לחוות את רגעי האושר של החוויה הרוחנית והנפשית ביום חגכם.
הפעלות למבוגרים חווית העשרה וידע – מגוון הרצאות מרתקות בנושאים רוחניים ומלהיבים.
•    מדיטציה ויזואלית והתנסות בציורים למדיטציה
•    למה מודעות? מדוע חשוב לפתח את המודעות העצמית.
•    משחקים ומודעות- האם יש קשר ביניהם?
•     קארמה. סיבה ותוצאה – המחזוריות הקארמית, הדרך ולצאת ממנה.
•    תיקשור- הקשר בינינו לבין מורים וישויות ממדים אחרים.
ועוד מגון הרצאות…

הפעלות למבוגרים חווית היצירה
להבין את עצמך דרך קלפים אישיים זאת חוויה מרתקת ונפלאה, זאת חוויה שתזכור אותה תמיד כי אתה היוצר את חוויות האישיות ומבין את הסמלים שיצרת בקלף. בערב זה ניצור כמה קלפים אישיים ונלמד כיצד להשתמש בהם ככלי למודעות. ערב של יצירתיות, רוחניות ומודעות. 
הפעלות למבוגרים חווית המלאכים – מפגש מרגש וקסום עם עולם המלאכים. מוזיקה שמימית ותפאורה יפיפייה, הליכת מלאכים, מדיטציות, דמיון מודרך, ברכות ממלאכי שרת, ריקודי מלאכים מלאי אהבה, רכות ושמחה.
הפעלות למבוגרים חוויה הודית
ערב של אקזוטיקה מתת היבשת הקסומה. מוזיקה ותפאורה הודיים, לבוש הודי מסורתי, ריקודים הודים, שירים וטקסי ברכות ופוג'ה, סיפורים מהודו, והפתעות רבות.
הפעלות למבוגרים חווית ממלכת הים – אם אתם אוהבים את הים, אוהבים את הצבע הכחול והטורקיז, את רחש הגלים והשחפים בשמי התכלת, את הדולפינים המקפצים, את חוף הים מלא הצדפים, כוליות אירועים מציעה לכם לחגוג חגיגה שכולה על טהרת הים. בתכנית תפאורה ממעמקי הים, טקס פתיחת ממלכת הים, דמיון מודרך לקול הגלים, קבלת ברכות ממעמקי הים.

הפעלות מבוגרים חוויה אינדיאנית
  משתתפי האירוע יחגגו את האירוע באווירה מיוחדת עם תפאורה מקושטת מלאת נוצות ואלמנטים שבטיים, מוסיקה אינדיאנית, טקסים אינדיאנים שמאנים, משחקים ודמיון מודרך ברוח השבטים האינדיאנים
הפעלות מבוגרים חווית היער הקסום והפיות –  תפאורת פיות ופרחים מהממת, חיבור לטבע לשפע ופרחוניות, ברכות, ניחוחות פרחים, מלכת הערב – מלכת הפיות. הפעלות – מדיטציות קסומות של פיות, משחקי פיות כיפיים , טקס פיות השפע למלכת הפיות, ריקודי פרחים ופיות.

הפעלות למבוגרים חוויה אוריינטלית
ערב חוויתי של מוסיקת עולם אוריינטלית איכותית, רקדנית בטן מדהימה תרקוד לפניכם ריקוד מטריף ותפעיל את משתתפי המסיבה שירקדו וישמחו יחדיו וטקס ברכות מסורתי.

•    בכל אירוע כל משתתף מקבל מתנה.
עבור מדף הפעלות ימי הולדת למבוגרים לדף הבית
להזמנת הפעלות ימי הולדת למבוגרים התקשרו: 09-9589553 ,  0503-530339

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן