המלצות של תלמידים מהסדנה – מהות ההצלחה

mahut-recommendטובה ק – הרשו לי לשתף אתכם חברים יקרים, בחוויות אישיות לאחר סיום סדנת "מהות ההצלחה " לסדנה הגעתי ובערב הראשון יצאתי – "מאוכזבת" סקפטית…. וכו'.
למחרת היה מהפך ב 180 מעלות ותאמינו לי הסדנה "מהות ההצלחה" כשמה כן היא.
הצלחה בגדול רציתי לפרט את ההצלחות שלי אף קצרה היריעה מלהכיל.
המון תודות לך עדנה.
ורדה ב – סדנת " מהות ההצלחה" מעולה, מצוינת, היה לי מאד חשוב לעבור אותה.
פשוט נפלא, נדיר שלא הייתה ביקורתיות, לא הייתה ציניות, המורה הייתה נפלאה העבירה את החומר בהרמוניה והרבה אנרגיה היו ויברציות מאד חזקות עם הרבה אהבה וחיזוק האמונה מתנה גדולה. פלא קסום. תודה.

אורנה ד – בסדנה ראיתי דברים על עצמי, שממש לא רציתי לראות, הבריחה שלי מהצלחה, פתאום אני רואה כמה הצלחות היו לי בחיים. היום הגעתי למקומות בהם נגעתי ואני יודעת שיש מה לעשות, אני מתחייבת להמשיך, יש לי כלים, נהייה לי סדר ומיקוד. הריקוד היה מאד משמעותי לי.

ויליאם – בסדנה עבדתי על נושאים שהייתי פחות מודע להם, לא פוגש את עצמי ביום יום. הדברים פתאום מסודרים, מרגיש כמו כורה במכרה. יודע שיש אור ממעל 4-5 ק"מ יש לי עוד המון לחפור. אני יוצא בתחושה כבדה לא קלילה. הסדנה הביאה אותי להכיר במספר רב של ערוצים שצריכים להביא אותי לשביעות רצון. הסדנה הביאה אותי להתמודדות עם עצמי בכיוונים שונים. תהליכים שייקחו לי זמן רב לעבד. יחד עם זאת אני מרגיש שקיבלתי כלים, יש לי סדר וארגון בראש לתהליכים חדשים של עבודה. תודה מעומק הלב.
המשך המלצות של תלמידים מסדנת מהות ההצלחה.

ורד – כיף לי מאד מהקבוצה ולהיות קרובה אל עדנה, לקבל את האנרגיות ממנה. אני מלאת אהבה שמחה וכוח לעזור לעצמי לאנשים. הסדנה אפשרה לי להיכנס למוח שלי ולהבין את עצמי יותר טוב. מרוב התלהבות בא לי לתת לכל העולם את החומר שלמדתי אז יהיה יותר שלום ואהבה ולא שנאת חינם. נהניתי מאד מהסדנא וזה נתן לי להתגבר על הפחד, לא לפחד וכלים איך להתמודד. עכשיו אני מצליחה במה שאני רוצה וטוב לי. היה לי טוב עם כל הקבוצה ואני מודה לכולם.

ניצנה – מרגישה הרבה אנרגיה, הרבה עוצמה וכוח להתמודד עם הכול, אין לי בעיה להתמודד עם שום דבר, כיף לי. אני מודה על הזכות הגדולה ללמוד אצלך, בעיני זו זכות גדולה. הסדנה גרמה לי להסתכל על המון דברים אחרת בעוצמות אחרות ולא לפחד מן העוצמה שיש לי. כתוצאה מהסדנה, יש לי ותר סבלנות וסובלנות וזה מתנה ממך. תמיד ידעתי לעזור לאנשים אבל הזוית שלי עכשיו היא אחרת, אני יכולה להפיק מעצמי יותר. השלווה הרגע והשקט שיש בי זה נפלא. שקט שאני מאד אוהבת ואת אחראית לו. מקווה שיהיו עוד הרבה סדנאות שיעצימו אותי, מאד נהניתי, את מדהימה. תודה לכל הקבוצה שנהניתי עמה.

ענבל – אני מאד שמחה שבאתי לפה, שמחה מהקבוצה ומהסדנה ומכול הדברים שלמדתי. ממש מגניב הדינאמיקה שכל אחד משקף אחד השני. מרגישה שעוברת שינוי מאד חזק, מאד נבהלתי מזה, מיליוני דלתות נפתחו לי עכשיו. בסדנה למדתי לראות את כל האמונות החוסמות אותי וזה יותר ויותר משקף לי שאני מצליחה לשנות את עצמי ואת המחשבות שלי. יש לי המון המון אנרגיה, מיקוד, אני מגיעה למטרות, מרגישה שהעבודה מתקדמת ואני מממשת את עצמי ומצליחה. הרבה הזדמנויות חדשות נפתחות בפני.

עינת – מאד נהניתי מהדרך שהעברת את הסדנה. לא וויתרת לאף אחד, זה לזכותך ייאמר. הרגשתי המון דברים שזיהיתי שהפריעו לי, חל בי שינוי, אני יותר רגועה סבלנית, שקטה ושלווה. מאד שמחתי להיות בסדנה.

עופר – סך הכול אני מאד מרוצה מהסדנה הזו, היא מחדדת את הדברים בראש. שיחררה לי חסימות שהיקשו עלי את החיים, מרוצה מאד, מרגיש יותר משוחרר ושלם ומוכן לפריצת דרך. מאז הסדנה אני מספר לאנשים את החוויות וממליץ לכולם. הגדלתי את היכולת שלי להתמקד במטרות והרצון להתפתח עולה. הסדנה העצימה לי את קבלת ההחלטות וזה חזק מיום ליום יותר ויותר. הסדנה ריסקה לי את הפחדים ואני מרגיש יותר משוחרר וזורם. קיבלתי כלים ומפתחות כדי להצליח בחיים עוד יותר. תודה לכל הקבוצה ולמורה.

בתיה – קיבלתי כלים לחיים ולמודעות עצמית וכבר מימשתי כמה דברים מהם. כל פעם אני קוראת את החומר וזה עוזר לי. כל אחד בקבוצה נתן לי כאן ולמדתי מכל אחד. מאד ריגש אותי לראות אותך נותנת ומעניקה ממקום אמיתי.

זיוה – עברתי הרבה סדנאות אצל עדנה אבל זאת שונה. כל הפחדים שהיו לי נכנסו לפרופורציה עכשיו ואני לא מתרגזת מכל דבר, הכול זורם, יותר שקט ושלווה. אני יודעת להתמודד עם כל דבר ולהצליח. אני מרגישה חוזק נפשי, אני מרגישה שהצלחתי לשחרר את החסימות שלי, להיות יותר ומפוקסת ולהצליח.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן