הארגון לשלום על כדור הארץ
מאמר מאת עדנה טופר

מודעות עצמיתארגון בינלאומי ליצירת שלום על כדור הארץ
ללא תלות בשום דת או מדינה

אנו ארגון בינלאומי לשלום, באנו להקנות כלים ולאמן את אנשי השלום. אנו מאמינים כי יש לפעול בהרבה מישורים ביחד בכל רחבי העולם ולא לחכות שהפוליטיקאים יביאו לנו את השלום. אנו, כל אנשי העולם נתאחד, נתאגד וניצור תודעה חדשה של שלום עולמי.
הוגת הרעיון והחזון לארגון היא עדנה טופר אשר פועלת למען השלום בעולם כבר 10 שנים ברציפות. כעת החליטה להגביר את הפעילות למען השלום וליצור ארגון בינלאומי ליצירת שלום על כדור הארץ.

מטרות הארגון – ליצור שלום עולמי על כדור הארץ

*     ליצור שינוי תודעה עולמי לשלום.
*     לתת כלים לאנשי שלום שיפעלו באקטיביות למען השלום העולמי.
*     לרכז חומרים על שלום מכל העולם למקום אחד ולהפיצו מסודר לכל האנשים בעולם.
*     ליצור שיתוף פעולה עם קבוצות וארגונים לשלום מכל רחבי העולם.

אנחנו עומדים מול אנשים רבים בעולם שחושבים על מלחמה, ולצערי הם הולכים ומתרבים וזורעים הרס ופחד. מנגד אין מספיק אנשים החושבים ופועלים למען השלום בעולם.
חייל היוצא לקרב מקבל ציוד כדי להלחם, עובר אימונים, תדרוכים ותרגילים בכדי לנצח בקרב.
איש שלום הרוצה להיות אקטיבי, לקחת אחריות ולהביא שלום לעולם חייב לקבל ידע, ציוד, אימון ותדרוך מה עליו לעשות, בכדי ליצור שלום לעולם.

מהי שינוי תודעה לשלום?
אדם פסימי שווה חיים פסימיים, בן אדם עם מחשבות שליליות יוצר מציאות שלילית. אדם עם מחשבות חיוביות, עם מחשבות של שלום יוצר מציאות של שלום. אם תהיה לנו מסה עצומה של אנשים מכל העולם, מכל הדתות והזרמים שיחשבו ויהיו בעלי תודעה של שלום נוכל ליצור שלום בעולם.
אנחנו לא רוצים להתערב או לשנות את המלחמות יש מלחמות שחייבים לעשות אותן. יחד עם זה אנחנו רוצים ליצור שינוי תודעתי לכיוון של שלום. לא מתערבים במלחמות, לא לוקחים צד אחד או אחר, מי צודק או לא, לא נכנסים למקום הזה, אלא מעורבים בכדי ליצור שלום.

כל מלחמה זה טראומה עולמית לאנשים, לאדמה, לעצים, לחיות ולכל הסובב אותנו. לרפא טראומה לוקח הרבה זמן לכן יש לצרף כמה שיותר אנשים בעלי תודעה של שלום. ככל שיהיו יותר אנשים אקטיביים שיצרו תודעה של שלום, יש סיכוי שנעשה שינוי על כדור הארץ.
מי שחושב שאי אפשר לשנות תפיסה, או תודעה, יכול לקחת דוגמה כיצד משתנית האופנה בעולם. איך מצליחים להחדיר לנו מה טוב ומה יפה ואיך צריך להתלבש ולהתנהל. אם האופנאים מצליחים להכניס לנו את זה לתודעה גם אנחנו יכולים ליצור תודעה של שלום.
הארגון ייתן לאנשים כלים איך לשנות את החשיבה, את ההתנהלות. וליצור תודעה חדשה של שלום.
אנו זקוקים לעזרה וכל מי שיכול לעזור לנו ורוצה להשתתף איתנו בכל דרך, אנו נשמח לקבל עזרה.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן