אשליות האושר

מאת עדנה טופר

התפתחות רוחניתאיזבלה לבשה את שמלתה הירוקה, שמלת ערב יפיפייה שמעצבת הכינה במיוחד עבורה במיוחד לכבוד האירוע הגדול, שכל המי ומי יהיו שם. איזבלה הייתה מלאת התרגשות, היא החליטה בלבה שהערב היא חייבת להיות כוכבת הערב.
היא השקיעה כל כך הרבה בסידור השער ובאיפור ועכשיו לבשה את שמלתה המפוארת, נעלה את הנעלים היקרות שקנתה במיוחד לכבוד האירוע, הסתכלה במראה והייתה מרוצה מאד מאיך שהיא נראית.

איזבלה נכנסה לאולם האירועים בגב זקוף ובראש גאה, בתקווה שכולם יפנו את הראש אליה. אבל למעשה כול הנוכחים, היו עסוקים במרינלה. מרינלה הייתה בחורה נאה וגבוהה, שהייתה בקצה השני של האולם. אנשים רבים היו סביבה, היא צחקה ונראתה קורנת. איזבלה סקרה במהירות את לבושה של מרינלה, והתחילה לציין לעצמה השמלה שלי הרבה יותר מיוחדת, כן גם הנעלים שלי הרבה יותר יקרות. בכלל אני נראית הרבה יותר יפה.
פתאום ראתה על צווארה של מרינלה ענק יהלומים, ענק נוצץ ומפואר שמשולבות בו אבני איזמרגד ירוקות. "הענק הזה ממש מתאים לשמלה שלי" חשבה.
איזבלה התמגנטה על ענק היהלומים של מרינלה, ולא יכלה להוריד את מבטה ממנו. היא חשבה בלבה, אילו היה לי את הענק היהלומים הזה עם כל אבני האיזמרגד, הייתי אני מרכז האירוע. אני חייבת, שגם לי יהיה ענק כזה על הצוואר, זה כל כך מתאים לי לשמלה, לצבע העיניים שלי ובכלל אני זאת שאקסים את כל האנשים.
מרינלה קלטה מרחוק את מבטה של איזבלה, מבט מלא קנאה. מרינלה עזבה את כל הסובבים אותה וצעדה לעבר איזבלה. עכשיו הענק זהר עוד יותר, כולו היה נוצץ ומקרין.

איזבלה הייתה משותקת מרוב קנאה היא חשבה בלבה " אם יהיה לי כזה ענק אני אהיה המאושרת באדם."
מרינלה נגשה לאיזבלה ובידה שני גבעים עם שמפניה ורודה, היא הושיטה את הגביע לאיזבלה ואמרה בקול מתוק "שלום לך יקרתי, שמי מרינלה ומה שמך" "שמי איזבלה" אמרה איזבלה, שעכשיו ראתה את הענק היהלומים מקרוב, הקנאה גברה ובערה בכל גופהובקושי הצליחה לומר את שמה.

הקנאה השתלטה על מוחה ורק יכלה להוסיף " אוהו איזה ענק נהדר יש על צווארך" מרינלה חייכה ושמה את שתי ידיה על מאחורי צווארה.
"את רוצה את הענק היהלומים הזה?" שאלה מרינלה את איזבלה. איזבלה אמרה מידית
בקול צרוד וצורם שיצא מגרונה "כן, מאד ". אז בתנועות איטיות ובוטחות הורידה מרינלה את הענק מצווארה אבן ברקתוענדה אותו לאיזבלה, ואז בחיוך שקט הוסיפה ואמרה לה "אני מעניקה לך אותו במתנה. איזבלה צחקה מרוב אושר " אני מאושרת, עכשיו אני מושלמת" אמרה.

מרינלה חייכה והוסיפה "תודה רבה לך יקרתי, ששחררת אותי הרגע מהענק הזה, שאומנם הוא יפה ונוצץ, אך תדעי שרק צרות וסבל רב הוא מביא לכל העונד אותו. אני מודה לך מאד שברגע זה השתחררתי ממנו."
"תזכרי איזבלה !!!"  הוסיפה מרינלה "לא תצליחי להוריד את הענק הזה מצווארך, ולא תוכלי להשתחרר ממנו לעולמים.
חוץ ממקרה אחד, שבו תוכלי להוריד את הענק היהלומים מצווארך.
רק אם תמצאי אדם שיקנא בך מאד, וירצה את הענק הזה על צווארו "
מרינלה הסתובבה ובצעדים מהירים נעלמה מהמקום.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן