אהבה ולא מלחמה
מאמר מאת עדנה טופר

מה זה משנה?
תענה לי בחור, מה זה משנה מאיזה לאום אתה, ובאיזה דת אתה מאמין אם אתה יפני, אסקימוסי, אינדיאני, נוצרי, יהודי או מוסלמי. אתה מאמין גדול של אלוהות הגדולה, הרי כולם ילדי האלוהים. מה זה משנה איך? באיזה דרך אתה עובד ומתפלל אל האלוהות מלאת האהבה החובקת כל. ספר לי בחור, מה זה משנה איזה שפה אתה מדבר. יש שפה אחת חובקת כל שפת הלב. הלב פועם בקצב שווה אצל כל האנשים בכל הדתות ובכל הלאומים בצורה שווה.

הלב מרגיש רגעי חסד, אהבה, חמלה ומכיר שכולנו כל הגזעים והדתות בעולם שווים על פני כדור הארץ. כי כך ברא אותנו האלוהים. אז, אמור לי בחור מדוע כולם מפורדים? כי אינם רואים את הדמיון והמשותף בין כולם. עיוורון קשה ומקובע שולט בכדור הארץ. כל מה שבני האדם רואים זה את השונה.זה לא אשמתך ולא אשמתו כי כך אנחנו מחונכים זה אלפי דורות לראות אך ורק את השונה ובכך ליצור הבדלה. להבדיל בין אחד לשני יוצר את הייחודיות המדומה של כל אחד ובכך כל אחד מפריד את עצמו כדי שיהיה מיוחד וישמור על זהותו ומורשתו.ההיקבעות הזו יוצרת את העיוורון הקשה ולא רואים את העיקר.
עשו אהבה ולא מלחמה
שמע לי בחור זה לא משנה, זה הטפל לראות את השונה. העיקר זה להתחבר לאלוהות הגדולה, ולראות שכלנו ילדיו כולנו בנויים ביולוגית, רגשית ואנרגטית אותו דבר, למרות שלכל אחד יש את האפיונים המיוחדים לו. אך מעבר לזה כולנו בני אדם המחוברים זה לזה אם אנחנו רוצים ואם לא. החיבור בין כולם הוא מהותי מעצם זה שכולנו נמצאים ברגע זה ממש על כדור הארץ. כולנו בחרנו את אותה קרמה קולקטיבית שמתרחשת עכשיו על כדור הארץ. לכן אנחנו כולנו מחוברים כגוף אחד שלם.

אז מדוע להלחם ולהרוג ולהביא סבל על הכול? רק כדי להוכיח מי כאן "החזק" ו"בעל השליטה" מי מצליח להפחיד יותר הוא "החזק" על כדור הארץ. זה דומה לגוף אחד גדול, שיום אחד יתחילו לריב כל חלקי גופו, כשכל חלק אומר אני הבעל הבית, ומנסה בכל הכוח לשלוט על שאר החלקים בחושכו שהוא יוכל בהפחדה ובכאב להיות הבוס, וכך נוצרה מלחמה גדולה. אין ברירה לגוף המסכן ונהייה חולה אנוש, בכוחותיו האחרונים הוא אומר לכל חלקיו, חייבים לחיות בשלום, כי רק כך אני יכול לחיות. לקח זמן עד שכל חלקי הגוף הבינו שאין להם ברירה, כי אם הם רוצים להתקיים הם חייבים ליצור שלום,שיתוף ואהבה בין כל חלקי הגוף כדי שהגוף יהיה בריא. הגוף משול לכדור הארץ.

צר לי בחור, שרוב המנהיגים בעולם הרחב מפרידים בין בני האדם, במקום לאחד את כל האנשים ולומר להם "אומנם לכל אחד יש את הייחודיות שלו, אך כולנו בני האלוהים, אין טעם להרוג, להרוס ולזרוע סבל וכאב.
כולנו בני אנוש שחיים על פני כדור הארץ, מכאן אנחנו שווים ויש לנו בעיות משותפות. חשוב שנתאחד, נשמור ונטפח את כדור הארץ שעליו אנחנו יושבים." מה זה חשוב טריטוריות ושטחים מכל הכיוונים בכל המקומות, הרי אף אדם לא לוקח שום דבר מהעולם החומרי, כולנו מחזירים את נשמתנו לעולמות העליונים, ועומדים בפני האלוהים.

אז אני שואלת אותך בחור.מה זה משנה? השטח הזה והשטח ההוא.למה להלחם? תזכור בחור, כולם יכולים לחיות בשלום, ברגע שיגיעו להבנה שזה באמת לא חשוב מאיזה גזע האדם ולפי איזה אמונה הוא חי, כי כולנו שווים בפני האלוהים.

אפשר לראות אחרת, להתרומם לעולם הדמיון ולראות חוצנים מגיעים לכדור הארץ וצורתם שונה מאיתנו. והם מסתכלים עלינו, ולא מבינים מדוע אנחנו הורגים, הורסים ומשמידים אחד את השני, הרי כולם בני אנוש, כולם נראים ומרגישים אותו דבר, וכולם כולם נמצאים על אותו כדור שיש לשמור ולטפח. חבל להרוס, יותר טוב זה ליצור שלום, שיתוף, אהבה ושמחה.

לכן תזכור בחור
כל הדתות שוות בפני האלוהים
כולם שווים על פני כדור הארץ
כולם רוצים וניזונים מאהבה
כולם שלמים בכל כוליותם
כולם קשורים לכולם
בכולם יש את כולם
אתה הכול
אני אהבה, אתה אהבה, וכל היקום אהבה.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן